Батьківська сторінка

Про відвідування учнями школи

Шановні батьки! З метою попередження дитячої бездоглядності, підліткової злочинності та зниження рівня знань серед учнів адміністрація школи та педагогічний колектив просить Вас із більшою відповідальністю ставитися до відвідування уроків Вашою дитиною. Відповідно до Загальних обов’язків батьків Ви повинні:

- забезпечувати регулярне відвідування школи Вашою дитиною;

- забезпечувати особистий супровід учня до школи, або до шкільного транспорту та зі школи додому;

- попередити класного керівника усно чи письмово про можливі пропуски занять з поважних причин.

Відповідно до цього наголошуємо, що поважними причинами невідвідування школи є: хвороба, санаторно-курортне лікування, оздоровлення, участь у змаганнях, конкурсах. У випадку, якщо Ваша дитина пропустила заняття, вам необхідно надати класному керівнику такі документи:

- медичну довідку у зв’язку із хворобою, відвідуванням лікаря;

- ксерокопію путівки та заяву від батьків у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням, оздоровленням);

- лист позашкільної установи або заяву від батьків у зв’язку із участю у змаганнях, конкурсах.

Звертаємо Вашу увагу на номер телефону, за яким Ви можете повідомити про відсутність Вашої дитини у школі: тел.школи 699-087 або зателефонувати класному керівникові. Дякуємо за розуміння та співпрацю!