Модель управління виховним процесом:

План виховної роботи на 2023/2024 н. р.

Звіт з виховної роботи за 2022/2023н.р.

План виховної роботи на 2022/2023 н.р.

План виховної роботи на 2021/2022 н.р.

Свою виховну діяльність педагогічний колектив спрямовує на реалізацію виховної проблеми

«Формування  патріота та громадянина, національно свідомої, цілісної, гармонійно розвинутої  особистості, здатної  до адаптації в суспільстві».

Метою виховання є формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім'янин, професіонал. Тому зміст виховної роботи школи проходить через систему цінностей і якостей особистості, що розвивається і виявляється через її власні ставлення. Нами передбачається залучення учнів до різних форм творчої та суспільно-корисної діяльності, зокрема: пізнавальної, оздоровчої, трудової, художньо-естетичної, спортивної, пропагандистської, ігрової, культурної, рекреаційної, екологічної, що організовуються у години дозвілля, тобто у позакласний час.

Виховна робота реалізується за такими напрямками:
  • Виховання громадянської свідомості через учнівське самоврядування, формування активної життєвої позиції.
  • Виховання правової культури та профілактика правопорушень.
  • Пропаганда здорового та безпечного способу життя. Психологічна підтримка учнів та вихованців.
  • Національно-патріотичне виховання.
  • Еколого-натуралістичне виховання, краєзнавство.
  • Культурологічне виховання.
  • Організація позаурочної діяльності учнів через гурткову, секційну, факультативну, дослідницьку та науково-пошукову роботу.

Ми готові вислухати Ваші пропозиції щодо корекції  плану роботи ліцею з питань виховної роботи.

Надсилайте Ваші пропозиції на адресу:  stepzosh88@ukr.net    (тема: пропозиції до плану роботи)