Рекомендуємо для перегляду

Учні та педагоги Степанівського ліцею Степанівської селищної ради долучилися до челенджу #МалююУкраїніМИР Ми віримо що думки візуалізуються!Тим більше дитячі. Молімося за нашу Україну!

Відео учнів Степанівського ліцею

Нове анімаційне відео «Як підтримати свою дитину під час війни?» створеним у співпраці МБО Служби порятунку дітей та Wonder Media.

У ньому розповідається про прості дієві поради, що допоможуть відновити почуття безпеки у наших дітей та зберегти з ними емоційний зв’язок у цей непростий час.

Дане відео буде корисне батькам та усім фахівцям, які співпрацюють із сім’ями.

Сьогодні, коли ми захищаємо свої кордони, стоїмо на охороні безпеки та життя людей, важливо тримати фронт інформаційний і розмовляти з кожною аудиторією тією мовою, яку вона зможе почути і зрозуміти. Зараз багатьом доводиться покинути рідну домівку. Українцям надають прихисток по всьому світу, і українці ніколи не забудуть цю підтримку. Ми завжди будемо готові віддячити та допомогти іншим. Поки РФ загрожує безпеці цілого світу, друзі по всій планеті допомагають один одному – наша суперсила в єдності та взаємодопомозі. Разом ми зупинимо зло та побудуємо новий світ, сповнений поваги і добра! Мультфільм буде зрозумілим дітям з 3 років і допоможе дорослим знайти слова, щоб пояснити те, що відбувається. Ці мультфільм – відповідь на маніпулятивну дезінформацію, яку розповсюджує та насаджає РФ, зокрема дітям. Мультфільм буде зрозумілим дітям з 3 років і допоможе дорослим знайти слова, щоб пояснити те, що відбувається.
Виробництво: 1+1 Медіа, Анімаград, Мамахохотала 2022

Добро завжди перемагає

Мультфільм буде зрозумілим дітям з 3 років і допоможе дорослим знайти слова, щоб пояснити те, що відбувається. Виробництво: 1+1 Медіа, Animagrad та Мамахохотала 2022.

СИРЕНА – МОЯ ПОМІЧНИЦЯ. ЩО ТАКЕ СИГНАЛ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ТА ЯК ПОВОДИТИСЯ - АНІМОВАНИЙ РОЛИК ДІТЯМ.
РОЗРОБЛЕНО ЗА ДОПОМОГОЮ ПСИХОЛОГА ГС «ОСВІТОРІЯ» ІНФОРМАЦІЙНИЙ РОЛИК ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ У ВИПАДКУ СИГНАЛУ "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА": ЗВУК СИРЕНИ - НАШ ДРУГ, ЯК ОБРАТИ БЕЗПЕЧНЕ МІСЦЕ В БУДІВЛІ, ЩО ВЗЯТИ З СОБОЮ В УКРИТТЯ.

ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку, лісовий скарб

Як поводитись при виявленні невідомих предметів

Дії при хімічних аваріях

Як впоратися з наслідками стресу та уникнути посттравматичного стресового розладу