Склад Ради профілактики. План роботи

Склад Ради профілактики правопорушень
Степанівського ліцею на 2023/2024 н.р.

Бузовська Н. М. – голова Ради профілактики

Бриченко А.М.– заступник голови Ради профілактики

Черкасова А.О. – секретар Ради профілактики, педагог соціальний, практичний психолог

Манишева Н.М. – педагог-організатор

Гладка С.В. – завідувач бібліотеки

Савенко О.І. – член батьківського комітету

Фоменко Є. – лідер учнівського самоврядування

Рудиченко М.О. – начальник Служби у справах дітей Степанівської селищної ради (за згодою)

План заходів щодо  профілактики правопорушень  серед дітей та учнівської  молоді у Степанівській загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради у 2021/2022 н.р.

План заходів щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді у Степанівській  загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради у 2020/2021 н. р.

Ми готові вислухати Ваші пропозиції щодо корекції  плану роботи Ради ліцею з профілактики правопорушень.

Надсилайте Ваші пропозиції на адресу:  stepzosh88@ukr.net    (тема: пропозиції до плану роботи)