Ціннісне ставлення до праці

«Трудові права неповнолітніх: від теорії до практики»

З метою формування всебічно розвиненої особистості, підвищення рівня правової освіти, взаємодії та співпраці, 19 травня 2021 року відбулася онлайн-зустріч учнів 8 класу Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з фахівцями ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» з питання «Трудові права неповнолітніх: від теорії до практики» на платформі Zoom.

Зустріч з фахівцями ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

З метою професійного самовизначення, свідомого вибору професії, 18 травня 2021 року відбулася зустріч учнів 9-х класів Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з фахівцями ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище".

Мотивація до вибору актуальних на ринку праці професій

З метою професійного самовизначення, формування в молоді світогляду на вибір професії, мотивації до вибору актуальних на ринку праці професій, 12 травня 2021 року відбулася зустріч учнів 9-х класів Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з фахівцями ДПТНЗ «Хотінський аграрний професійний ліцей».

До Всесвітнього дня охорони праці

Учні 9-11 класів долучилися до онлайн-профорієнтаційного заходу ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну»

З метою активізації інтересу здобувачів освіти до самостійного вибору майбутньої професії на основі індивідуальних властивостей, схильностей, здібностей, оволодіння інструментами для свідомого і відповідального вибору професійної діяльності у житті, 23 березня 2021 року учні 9-11 класів Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до онлайн-профорієнтаційного заходу ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» на платформі Zoom.

Мотивація до вибору актуальних на ринку праці професій

З метою формування в учнівської молоді професійного самовизначення, мотивації до вибору актуальних на ринку праці професій, 7 грудня 2020 року відбулася зустріч учнів 9-х класів Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зі студентами ВСП «Сумського фахового коледжу національного університету харчових технологій» на свіжому повітрі з дотриманням карантинних заходів.

Презентуючи заклад освіти, майбутні фахівці ненав’язливо та вміло донесли пізнавальну інформацію про коледж, про здобуття в ньому професій, викликаючи інтерес до навчання.

«Сад Перемоги» –внесок кожного у перемогу України!

У світле свято Дня села ми віримо, що Україна переможе і буде вільною та успішною! Ми віримо в перемогу над злом і насиллям, яке так нещадно сіє на наших землях російський агресор. Віримо в неї та дякуємо нашим Збройним силам! А  добрими та корисними  справами ми наближаємо її!

14:41 06.05.2022

Всеукраїнський онлайн-урок профорієнтації

12.10.2021 учні 7-11 класів  Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку профорієнтації, мета якого допомогти учнівській молоді визначитися з професією своєї мрії, мотивувати на побудову успішної кар’єри та реалізацію себе в нашій країні.

18:48 12.10.2021

Засідання круглого столу "Чудовий світ чаю"

23.09.2021 учні 8 класу  Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів брали участь у засіданні круглого столу «Чудовий світ чаю» у ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ», під час якого розширили кругозір про чай як про напій здоров’я, що є складовою частиною культури харчування; утвердження здорового способу життя.

19:43 24.09.2021