З досвіду роботи

Спільне засідання спеціалістів ІРЦ Степанівської селищної ради та педагогічних закладу освіти "Порядок організації інклюзивного навчання та визначення рівня підтримки в освітньому процесі" (січень 2022 року).

Спільне засідання спеціалістів ІРЦ Степанівської селищної ради та адімністрації школи, педагогів, асистентів учителів, практичного психолога "Партнерство інклюзивно-ресурсного центру і закладу освіти у забезпечення ефективності навчання та супроводу дітей з особливими освітніми потребами" ( березень 2021р.)

Робоча нарада команд супроводу та працівнbків ІРЦ Степанівської селищної ради "Взаємодія педагога та асистента вчителя в умовах інклюзивного освітнього середовища" (жовтень 2021р.)

14 квітня 2021 року відбулося чергове засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, на якому обговорювалися питання про результати корекційно-розвиткової роботи з учнями цієї категорії та про результати навчальних досягнень учнів з ООП.