Зустріч з випускниками

Степанівський ліцей розпочинає онлайн-марафон «Шкільні роки - найкращі в світі».

За традицією 04 лютого 2023 року Степанівський ліцей святкує зустріч випускників різних поколінь.

Зустріч з юністю – це важлива подія в житті нашого ліцею. Розійшлися наші випускники, які закінчили школу в 1993, 1998, 2003, 2008, 2013 та 2018 роках, різними життєвими шляхами. І яка радість для наших колишніх учнів, що вони на деякий час знову повернуться у роки своєї юності, у рідну школу.

Ми запускаємо челендж #Від_випускника_випускнику_ДонатимонаЗСУ. У цей непростий час ми хочемо підтримати нашу країну та її воїнів. Пропонуємо і вам долучитись до хорошої справи, адже Україна у нас одна. Тож давайте наближати разом нашу перемогу і донатити на потреби ЗСУ.

Онлайн-привітання для випускників-ювілярів 2018 року!

Онлайн-привітання для випускників-ювілярів 2013 року!

Онлайн-привітання для випускників-ювілярів 2008 року!

Онлайн-привітання для випускників-ювілярів 2003 року!

Онлайн-привітання для випускників-ювілярів 1998 року!

Онлайн-привітання для випускників-ювілярів 1993 року!

Шановні випускники 1993 року, прийміть від учнів та педагогів найщиріші вітання. Частіше згадуйте школу, своїх вчителів, друзів і однокласників і нехай ці спогади вам додають сил та оптимізму.