ІV Міжнародний урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Дата: 09.10.2023 09:58

Сьогодні дітям як ніколи потрібні душевний спокій, підтримка та позитивні враження. Всі ці емоції подарував учням, очікуваний багатьма, ІV Міжнародний урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Діти з захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців, про необхідність піклування і гуманного ставлення до тварин та про актуальність цієї проблеми зараз в Україні. Адже багато тварин страждають від бойових дій.

Учні мали змогу не тільки продемонструвати фото своїх улюбленців, а й принести їх до ліцею, що подарувало незабутні враження та емоції.

Уроки доброти – чудовий антистрес та можливість подарувати школярам відчуття єдності, такі уроки виховують головні людські якості – добро,  гуманність, відповідальне ставлення до наших пухнастих друзів та турботу про безпритульних й беззахисних тварин.