Осінні канікули

Дата: 03.11.2023 11:31

Канікули... Таке солодке слово для всіх, хто вчить і хто навчається. А осінні канікули завжди особливі, не лише тому, що перші після тривалих літніх, а тому, що дають можливість завершити незавершені справи, насолодитися осінніми барвами і просто провести час корисно, усім разом!

Наші учні не лише відпочивали, а й проводили час із користю, розвиваючі свої творчі та інтелектуальні здібності.

Батраченко Б. А. та Черкасова А. О. проводили тренінги «Навчання ризикам пов’язаним з вибухонебезпечними предметами» для працівників Степанівського ліцею та Степанівської селищної ради. Учасники заходів отримали необхідні знання та пам’ятки, які допоможуть їм бути більш обізнаними в питаннях мінної безпеки.

Дякуємо вчителям фізичної культури Світличному Є. С. та Зіміну Д. І., які підготувала учасників для участі у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів та учениць нашої громади «Шкільні ігри». За результатами змагань команда «Діамант» зайняла ІІІ місце.

Тож ми сповнені сил та наснаги повертаємося до навчання!