Тиждень української писемності та мови

Дата: 27.10.2023 12:14

Мова – одне з чудес, створених людьми. Кожне слово має свою долю, свою історію... Безліч, на перший погляд, буденних слів ховає у собі якусь таємницю.

У Степанівському ліцеї пройшов Тиждень української писемності та мови, насичений цікавими заходами. Учителі української мови та літератури проводили інтелектуальні ігри, вікторини, а також організували для учнів 3-11 класів І етап конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Педагог-організатор разом із лідерами учнівського самоврядування ППР «Гармонія» створили відеолайфхаки «Як перейти на українську мову», які допоможуть вам перейти на українську мову в повсякденному спілкуванні.

Учні охоче долучилися до виставки малюнків «Мова калинова», яку організувала учитель образотворчого мистецтва.

Також Міністерство освіти ППР «Гармонія» провели цікаву інтерактивну гру «Цікаві факти про українську мову» для учнів 3-А класу.

27.10.2023 р. педагогічний та учнівський колективи доєдналися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Шануйте і любіть нашу мову, спілкуйтеся української в повсякденному житті, розвивайте та популяризуйте її.

Нехай українська мова завжди буде живою, вільною та квітучою!