Інформаційний тиждень «Мінна безпека - актуальність сьогодення»

Дата: 29.04.2022 13:29

Через активні бойові дії на території України, зростають загрози від вибухонебезпечних предметів для життя людей. Тому дуже важливо бути поінформованими щодо небезпеки мін та вибухонебезпечних предметів.

З 25 по 29.04. 2022 року у Степанівському ліцеї, у рамках інформаційного тижня «Мінна безпека – актуальність сьогодення»,  класними керівниками проведено виховні заходи з питань протимінної безпеки з використанням  відеоматеріалів, розроблених державною службою з надзвичайних ситуацій, ОБСЄ, ЮНІСЕФ.

Учнів 1-4 класів ознайомлено із інтерактивною книгою під назвою "Мінна безпека не без ПЕКа", рекомендованою дітям та їхнім батькам Мінреінтеграції України.

Для учнів та батьків на сторінках веб сайту закладу освіти, Facebook, батьківських чатах розміщено наочний матеріал «Пам’ятка населенню у разі виявлення вибухонебезпечного предмета», «Дивись під ноги! Обминай, помічай, повідомляй!», «Найбільш імовірні місця встановлення мін, мін-пасток та виявлення вибухонебезпечних предметів».

Такі заняття мають величезне значення, бо несуть в собі життєво важливі знання, які збережуть не одне людське життя.