Тиждень здорового способу життя

Дата: 20.10.2023 14:14

Здоровий спосіб життя – запорука здоров’я як дітей, так і дорослих. Тому, з метою популяризації культури здорового харчування в суспільстві, підвищення обізнаності й формування корисних звичок, залучення громадськості, до занять спортом, активного й здорового способу життя у Степанівському ліцеї пройшов Тиждень здорового способу життя.

Як правильно харчуватися, щоб забезпечити свій організм потрібними для росту і розвитку поживними речовинами, важливість активного способу життя діти дізнались з презентацій, бесід, годин спілкування.

Учні активно долучилися до селфі-фесту «Молодь за здоровий спосіб життя», запропонованого педагогом-організатором Манишевою Н. М. та Міністерством культури ППР «Гармонія».

Діти зробили висновок, що вести здоровий спосіб життя – це першочергове завдання кожного, оскільки здорова нація – міцна країна!