Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 18.10.2023 14:55

Торгівля людьми – один з найсерйозніших злочинів проти людини, який, на жаль, на сьогодні є дуже розповсюдженим.

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день протидії торгівлі людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому явищу є основним завданням сьогодення.

Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, класні керівники та психологічна служба Степанівського ліцею провели просвітницькі заходи щодо протидії торгівлі людьми. Учні переглянули відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей» та обговорили важливі питання сьогодення у ході бесід «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки». Також з учнями було обговорено основні механізми захисту від рабства та експлуатації, а також основні дії, які необхідно виконувати, якщо опинилися в небезпечній ситуації.

Ліцеїсти дізналися більше про проблему торгівлі людьми та зможуть захистити себе!

Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.