Подорож у казковий світ Сумської обласної бібліотеки для дітей

Дата: 08.12.2021 16:02

08 грудня 2021 року учні 5-Б класу Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом завідувача бібліотеки Гладкої С.В. здійснили пізнавально-оглядову  екскурсію до Сумської  обласної бібліотеки для дітей, де було проведено подорож у «Казковий світ бібліотеки» та обмін думками «Моє хобі – читання».  Під час неї діти поринули у  неймовірний світ книжок, ознайомилися  з яскравими книжковими виставками, здійснили  захоплюючу мандрівку  книжковим містом, були приємно вражені фотозонами.

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулася зустріч з  старшим інспектором ювенальної превенції  УПД у Сумській  області Галицьким О.І. Для учнів проведена профілактична бесіда «Мій світ без насильства».