Зустріч з офіцером громади

Дата: 21.09.2023 16:28

– Діти тонко відчувають суспільну атмосферу, – ділиться враженнями офіцер громади Руслан Олександрович. – Іноді ми, дорослі, цього не помічаємо. Усі настрої часу, його неспокій не проходять повз їх увагу. Роблю цей висновок сам для себе, відвідуючи навчальні заклади з профілактичними завданнями.

Цього разу спілкування з учнями молодших та старших класів на тему безпеки дорожнього руху, транспортної дисципліни, культури поведінки на дорогах і вулицях у рамках Всеукраїнського місячника «Безпека дорожнього руху» у Степанівському ліцеї переросло у спонтанний інтерес дітей до роботи автоінспектора, зокрема, і працівника поліції загалом.

Діти цікавились особливостями професії поліцейського, вимогами до неї, проявляли шанобливе ставлення до тих, хто сьогодні служить в рядах поліції.