Музей Олімпійської слави

Дата: 27.09.2021 18:36

З метою формування почуття патріотизму, популяризації досягнень Сумщини в спорті, 27.09.2021 року учні 6 класу Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відвідали єдиний в країні шкільний музей Олімпійської слави, розміщений в Сумській ЗОШ І-ІІІ ступенів №18.

Учитель фізичної культури Дешин О.О. розповів про земляків, котрі в різні роки були учасниками найважливіших стартів.

З великою цікавістю школярі  переглянули експозицію, яка прославляє кращих олімпійців Сумщини за роки незалежності України.

Серед експонатів – байдарка дворазового Олімпійського чемпіона з веслування на байдарці, Почесного громадянина міста Олександра Шапаренка та спортивний велосипед олімпійського чемпіона Олександра Кириченка.

Привернула увагу учнів вилита з бронзи скульптура «Олімпієць», яка має дуже цікаву історію. Вона уславлює видатних спортсменів зі спортивної ходьби, уособленням яких для сумчан став наш земляк - дворазовий олімпійський чемпіон, рекордсмен, кавалер срібного Олімпійського ордена, Почесний громадянин міста Суми Володимир Голубничий.

Щиро дякуємо адміністрації закладу  освіти  за гостинність та співпрацю!