Засідання круглого столу "Чудовий світ чаю"

Дата: 24.09.2021 19:43

23.09.2021 учні 8 класу  Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів брали участь у засіданні круглого столу «Чудовий світ чаю» у ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ», під час якого розширили кругозір про чай як про напій здоров’я, що є складовою частиною культури харчування; утвердження здорового способу життя.

У теплій родинній атмосфері скуштували різноманітні сорти чаю з солодощами, дізнавшись  про традиції чайних церемоній у різних куточках світу. У спілкуванні зі студентами, учні  ознайомилися також з різноманітною інформацією про  навчання в коледжі, підготовчі курси та здобуття професій, організацію дозвілля.

Щиро дякуємо організаторам заходу ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» за гостинність та співпрацю!