Облік відвідування

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Педагогічними працівниками ліцею здійснюється щоденний контроль за станом відвідування учнями навчалних занять.

У зв'язку з цим просимо Вас вчасно інформувати класного керівника, адміністрацію школи про відсутність дитини на уроках.

У разі відсутності дитини в закладі освіти просимо Вас у телефонному режимі повідомити про це класного керівника та згодом надати відповідні документи, а саме:

Кількість уроків/днів Причина Документ
1,2,3 За сімейними обставинами Заява на ім'я директора*
Більше 3-х Хвороба Медична довідка Ф-095/о
Більше 3-х Хвороба (перебував(ла) удома під наглядом батьків) Заява (пояснювальна) на ім'я директора
Більше 18-ти Санаторно-курортне лікування Заява на ім'я директора, копія путівки
1-3 і більше Змагання, конкурси тощо Заява на ім'я директора, офіційний лист установи, що організовує захід
Більше 14-ти Оздоровлення Заява на ім'я директора, копія путівки

*ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Директору

Степанівського ліцею

Наталії БУЗОВСЬКІЙ

(ПІБ одного з батьків, опікуна)

ЗАЯВА

Прошу звільнити від занять мого(ю) сина/доньку/підопічного Іванова Івана, учня 1-Г класу, з 04 вересня 2023 року до 07 вересня 2023 року

за сімейними обставинами;

у зв'язку із санаторно-курортним лікуванням;

у зв'язку з оздоровленням;

для участі в змаганнях…

Документ (копію путівки), що підтверджує причину пропусків, додаю.

Дата                                                                                                                                     Підпис

Відповідно до пункту 13 Порядку у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

Важливо! За пропуск заняття без поважної причини батьків можна притягнути до адміністративної відповідальності.

Відповідно до статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу.