Поетична сторінка

Вітаємо Кириченка Олександра, учня 6-А класу!

Вітаємо юну поетесу Скрипку Вікторію!

Вітаємо юну поетесу Скрипку Вікторію, ученицю 3-А класу нашої школи! Бажаємо їй творчого натхнення, успіхів та подальших перемог на літературній ниві!

ВІТАЄМО!!!

Материнська любов особлива, найсвітліша, яка може бути у світі.

Для кожного мати — це джерело знань, натхнення, сили, ніжності, вірності… Їй присвячено тисячі творів, написано мільйони слів і картин. Попри все, кожна дитина має що сказати своїй неньці особисто.

І саме такою люблячою, талановитою є Коняхіна Поліна, учениця 4 класу Степанівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, яка виявила бажання подарувати своїй матусі щире слово, узявши участь в VIII Міжнародному конкурсі «Малюнок, вірш, лист до мами».

25 листопада 2020 року у режимі відео конференції відбулася церемонія нагородження, у якій брали участь представники Міністерства освіти і науки України, члени журі, представники організаторів та партнерів Конкурсу

Номінант Коняхіна Поліна отримала грамоту Міністерства освіти і науки України та Міжнародного культурного центру «Сяйво», а також цінні призи, які були надіслані поштою.

Бажаємо творчих злетів та нових перемог!!!

ВІТАЄМО!!!

Скрипку Вікторію, ученицю 2-А класу, за зайняте І місце в районному етапі обласного літературного конкурсу «Проба пера - 2020», у номінації "Поезія".
Бажаємо їй подальшого творчого успіху!
/Files/images/rzne/Скрипка Вікторія.jpg