Права та обов'язки батьків

ШАНОВНІ   БАТЬКИ!!!

Сподіваємося, Ви розумієте, що якість  знань  залежить  від  того,  як  систематично  учень  відвідує  заняття  в  школі. Відповідно  Законів України «Про  освіту», "Про повну загальну середню освіту"  відповідальність  за  відвідування  навчальних занять  дітьми  несуть  батьки. Пропонуємо  вам  ознайомитися із системою роботи  Степанівської  ЗОШ І – ІІІ ступенів  щодо  попередження  пропусків  занять  учнями закладу  освіти.

1. Батьки зобов`язані  своєчасно  інформувати  класного керівника  про причину  відсутності  (учня/ці) до початку занять  в  перший  же  день  його/її  відсутності на уроках.
  2. Документами  про відсутність  учня/ці  на  уроках  вважати:
  • медичну  довідку  з печаткою  лікаря,
  • письмове пояснення  від  батьків.
  1. Відпускати  учнів  з  уроків з  поважних  причин  дозволяється класному керівнику, сестрі медичній. Про це  в  той  же  день вони мають повідомити заступника  директора  з  навчально – виховної роботи, батьків.
  2. Якщо  Ваша  дитина  10  днів  підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно повідомляє відповідний територіальний орган Національної поліції та Службу у справах дітей Степанівської селищної ради дані таких учнів відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів від 13.09.2017 № 684.
  3. Відпускати  учнів  зі  школи  дозволяється  тільки  за  запискою батьків або осіб, що їх заміняють.

ПОРАДНИК ДЛЯ БАТЬКІВ ЩОДО НАДАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ БАТЬКІВСЬКИХ ВНЕСКІВ

4. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису