Пришкільний профільно-математичний табір відпочинку "Кенгурятко"

До зустрічі «Кенгурятко»!

Ось і промайнув швидко час у пришкільному профільно-математичному таборі відпочинку «Кенгурятко» Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Він подарував дітям нові знання, незабутні враження від участі у заходах. І на останок залишив трошки суму від розставання з друзями та вихователями. Прощавай, «Кенгурятко»! До зустрічі наступного літа!!!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису

Неймовірний світ цифрових технологій

Вихованці пришкільного профільного математичного табору «Кенгурятко» занурились з головою у неймовірний світ цифрових технологій. Спочатку діти ознайомились із основним принципом роботи всіх гаджетів, розглянули поняття програма, алгоритм, дізналися ази програмування в електронному світі, вчилися знаходити потрібний контент в інтернеті тощо. Цікавою виявилася поїздка до кінотеатру «Дружба». Діти не тільки переглянули мультфільм, а й дізналися основний принцип передачі даних відео на великий екран.

А ще діти визначали орієнтири за компасом, малювали план місцевості, грали в ігри на орієнтування в просторі.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

"Кенгурятко" в "Казці"

17 червня 2021 року вихованці пришкільного профільно-математичного табору відпочинку "Кенгурятко" відвідали у місті Суми парк "Казка", де мали змогу провести весело час, розважаючись на різноманітних атракціонах. Ще діти переконалися,що математика відіграє велику роль в житті кожного, коли треба було власноруч купляти білети і рахувати здачу тощо.

На території школи проведені веселі естафети з математичним контекстом. Усі в захваті від проведеного з друзями дня.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису

День математичних головоломок

У пришкільному профільно-математичному таборі відпочинку "Кенгурятко" – День математичних головоломок. Дітям були запропоновані сюжетні задачі-головоломки на мислення та логіку. Юні математики не тільки визначали правильну відповідь,а й аргументувати свою думку.

Цікавими та пізнавальними виявилися математичні ігри "Не злякаюсь","Хто швидше","Знайди пару" на свіжому повітрі. Позитивні емоції та задоволення переповнювали відпочиваючих.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису

Цікава математика

Новий день у пришкільному профільному математичному таборі відпочинку "Кенгурятко" розпочався з цікавих задач. Діти складали геометричні фігури з сірників, розшифровувати головоломки та евристичні задачі. Кожен створив свій знак зодіаку із пластиліну та сірників. Підсумком дня стала тематична виставка "Геометричні фігури очима дітей".

День творчості та конструювання

Літні канікули - це завжди відпочинок, подорожі, нові знайомства, позитивні емоції, яскраві враження та гарний настрій... А також багато вільного часу, який хочеться провести весело і з користю!

Тиждень розпочався у пришкільному профільно-математичному таборі відпочинку "Кенгурятко"з дня, присвяченого творчості та конструюванню. Діти переглянули цікавий сюжет про види конструктора ,ознайомились з роботою інженера будівельника, побували на екскурсії в гончарній майстерні художньої творчості,під час якої ознайомились з технологією гончарства, порахували кількість виробів та субівартість їх ціни на ринку , мали змогу особисто виготовити предмети геометричної форми з глини для подальшого їх випікання на згадку.

День геометричних фігур

Кожен день у пришкільному профільному математичному таборі відпочинку «Кенгурятко» – це безперервний коловорот подій, новий виклик, цікаве завдання.

У День геометричних фігур юні математики ознайомилися з різновидами об’ємних геометричних фігур, досліджували, де і в яких сферах їх застосовують.

Дехто, можливо, вважає, що різні хитромудрі лінії, фігури, поверхні можна зустріти тільки в книгах вчених-математиків. Однак, варто озирнутися, і ми побачимо, що багато предметів мають форму, схожу на вже знайомі нам геометричні фігури. Виявляється, їх дуже багато. Просто ми їх не завжди помічаємо.

День здоров’я в пришкільному таборі

Спорт – запорука здоров’я та краси! З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я у пришкільних таборах відпочинку "Сонечко" та профільному математичному таборі «Кенгурятко» Степанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів проведено День спорту. Діти розпочали свою рухову активність з енергійної ранкової зарядки, після повноцінного сніданку проведено спортивні розваги.

Відбулася зустріч вихованців пришкільного профільно-математичного табору «Кенгурятко» з випускником школи Владиславом Сизоненком, який активно займається спортом. А спільно проведена зарядка всіх згуртувала, зміцнила командний дух і дала позитивний заряд емоцій на цілий день.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Відкриття табірної зміни

Початок літа відкрив для учнів Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ще один місточок до відпочинку і пізнання нового, захоплюючого й незвіданого.

Протягом усієї зміни в пришкільних таборах відпочинку «Сонечко» та профільному математичному таборі «Кенгурятко» діти стануть учасниками різноманітних ігор, конкурсів та змагань.

Кожний день табірної зміни має насичений розклад із ранковою зарядкою, розважальними заходами, спортивними змаганнями.

Бажаємо вдалого відпочинку!