Проєкти, конкурси дитячо-юнацької творчості та фахової майстерності

грудень 2022р. Участь у Всеукраїнському проєкті «Клас безпеки», який має на меті навчання школярів правилам пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Проєкт реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Обласний проєкт на 2022/2023 н.р. "Завжди поруч"

https://step.school.org.ua/zavzhdiporuch-18-37-56-29-11-2022/ #ЗАВЖДИПОРУЧ

Відео запис щодо впровадження проєкту "Завжди поруч" wym-1669098254699

Вкладення

Фото без описуФото без опису

грудень 2022р. Участь у Всеукраїнському проєкті з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»

Фото без описупроєкт Flowers4School!

листопад 2022 р. Крокуємо разом з нідерландськими друзями до ВЕСНИ та ПЕРЕМОГИ!!!

травень 2022р. участь в обласному онлайн-проєкті «Вишивана Сумщина»

21.01.2022 р. Учнівський проєкт «Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна!» до Дня Соборності України за ініціативи Міністерства культури Президентсько-парламентської республіки "Гармонія"

27.10. 2021 Проєкт #веселаперервазСТС ,,Весела Перерва" від СТС" за ініціативою учнівського самоврядування Президентсько-парламентської республіки "Гармонія"   https://youtu.be/QJfcyeW-UgU

17.05-24.05. 2021 Проєкт відеоробіт «#зДН_UA» «Відомі українці нашого краю» за ініціативою учнівського самоврядування Президентсько-парламентської республіки "Гармонія"  https://www.youtube.com/watch?v=V6pUnCBhZ7I&t=17s

Соціальна програма "Healthy Schools"

2019-2020 н.р. опорний заклад долучився до унікальної трирічної соціальної програми, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation-«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Сімейний челлендж

Відео https://www.youtube.com/watch?v=2Wjx7Gdkp9w

Акція «Захисти себе сам і підкажи іншому»

Фото без опису Фото без опису

Челлендж "Страва від Євгена Клопотенка"

Фото без опису Фото без опису

Активність «Зелена цибуля на підвіконні», щоб вітамінізувати шкільне харчування

Фото без опису Фото без опису

Тренінг на тему «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка молоді. Профілактика ВІЛ̸ СНІД» на базі відділення медико-соціальної допомоги «Клініка дружня до молоді»

Фото без опису Фото без опису

Челендж «Нова шкільна їдальня»

Щорічний легкоателичний забіг Степанівкою

День Здоров'я

Фото без опису

Регіональний інноваційний проєкт "Демократизація та партнерство навчального закладу в умовах нової української школи" в рамках Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа» (Старт: 21 листопада 2017 року...)

Локальний проєкт "Громадський бюджет" Фото без опису

За ініціативи Степанівської селищної ради у квітні-травні 2019 року було проведено конкурс локальних проєктів. Учень 10 кл. Червяков Максим за підтримки вчителя фізики, економіки Строкіної Л.М. розробив проєкт "Дитячий майданчик моєї мрії". За результатами голосування мешканців громади проєкт Червякова М. зайняв ІІ місце.

Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості м. Харків

І місце у номінації "Топіарій", учениця 7-Акл. Козаченко Аліна, керівник гуртка "Флористичні барви" Горбань С.В.

Екологічно-освітній проєкт "Компола"