Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання

Фото без опису

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе,що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.                                                            (В. О. Сухомлинський)

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, закладів освіти, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

План заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання Степанівського ліцею на 2022/2023н.р.

Інформація про стан реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в Степанівському ліцеї за І квартал 2023 року

Інформація про стан реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в Степанівському ліцеї за ІІІ квартал 2022 року

Інформація про стан реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в Степанівському ліцеї за IV квартал 2022 року

З нормативними документами з питань Національно-патріотичне виховання дітей та молоді можна ознайомитись за посиланням.

Фото без опису

Степанівський ліцей активно долучився до благодійного ярмарку  "Живи, Степанівко! Вір у Майбуття!".

Фото без опису

У Степанівському ліцеї створено клумбу пам’яті загиблих захисників-випускників, які залишилися в наших серцях назавжди! Нашим землякам, які опинилися далеко від батьківського порогу, чорнобривці нагадують: там земля мила, де мати народила.

Фото без описуФото без опису

Завідувач бібліотекою Гладка С.В. провела годину спілкування «Пам’ятаймо про Чорнобиль», під час якої розповіла про героїзм пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, адже їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам'яті українського народу.

Фото без опису

Навчально-польові збори учнів 11 класу - це закріплення матеріалу набутого на уроках «Захисту України» з використанням практичних занять.

Значна увага була приділена тактично вогневій підготовці хлопців, яка включає основні заходи безпеки.

Надання домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях ‐ основна тема занять для дівчат 11-х класів, вони повторили основні принципи невідкладної допомоги при кровотечах та переломах, вивихах та зупинці дихання.

До проведення практичної частини навчально-тренувальних занять були залучені військовослужбовці ДФТГ. Запрошені гості ознайомили учнів із призначенням зброї, її бойовими властивостями, загальною будовою та принцип роботи

#ТарасШевченко

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Для всіх українців – це Тарас Григорович Шевченко, чиє день народження ми святкуємо 9 березня. Для вшанування пам’яті поета ліцеїсти здійснили покладання квітів до пам’ятника Великого Кобзаря.

Фото без описуФото без опису

24 лютого – дата, яка змінила мирне життя кожного з нас! Відважний український народ ціною своїх життів боронить не лише себе. За цей рік ми об’єднали увесь цивілізований світ. Ми насправді зрозуміли, що таке підтримка та допомога, єднання навколо боротьби проти абсолютного зла!

Фото без опису

Мова стала нашою зброєю, нашим символом, вірою та силою!

Фото без опису

"ВОНИ ЗАКРИЛИ НАС СВОЇМИ КРИЛАМИ"

Сьогодні, 20 лютого, вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні - справжніх патріотів, які стали до боротьби за вільну, демократичну, сильну Україну, віддавши найдорожче, що мали, - своє життя.

#ДеньЄднання

#патріотичневиховання

Фото без опису

Благодійний ярмарок на допомогу ЗСУ. З Днем Єднання, Україно!

#ДеньЄднання #Україна #EDUC

Безкоштовна вікторина до Дня єднання України!

Онлайн на сайті - https://buff.ly/3wUohNL

Фото без опису

Благодійна акція "Зігрій серце солдата"

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

УКРАЇНСЬКИЙ БОРЩ – НАЦІОНАЛЬНИЙ БРЕНД КУЛІНАРНОЇ КУЛЬТУРИ

Благодійна акція

"Дякуємо вам, воїни-захисники та захисниці України"

Працівники Степанівського ліцею, які організували благодійну акцію «Дякуємо вам, воїни-захисники та захисниці України» приготувавши смаколики для наших сучасних козаків!

Фото без опису

Благодійна акція "Подаруймо добро!"

Учні Степанівського ліцею прийняли участь в акції "Подаруймо добро" та привітали смаколиками людей похилого віку, які перебувають у Сумському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці.

Фото без опису

21 вересня - Міжнародний день миру!

21 вересня з нагоди Дня миру та для підтримки наших воїнів відбувся легкоатлетичний забіг з Прапором України та нашого ліцею. Українці - сильна нація, яка буде боротися за свою землю до останнього подиху.