Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Фото без опису

25.01.2019р.  на базі Степанівської ЗОШ пройшов МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ за темою «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з історії України»

Фото без опису Фото без опису

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ 2020р. КАБІНЕТ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

25.05-26.06.2019р.  учителі Сумського району під керівництвом тренера-педагога Степанівської ЗОШ Арнаутової Н.О. опановували теоретичні знання та засвоювали практичні навички роботи в Новій українській школі. ПРО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

18 грудня 2017 року відбулася зустріч членів ради старшокласників, педагогічного колективу, батьківської громадськості з викладачами КЗ СОІППО, науковим керівником Проєкту Ніколаєнко С. П., науково-методичним координатором Проєкту Луценко С. М. Світлана Петрівна та Світлана Миколаївна провели з учасниками тренінгові сесії, під час яких були виявлені основні потреби школи для реалізації шкільного проєкту в одній із трьох сфер Регіонального інноваційного проєкту.

Фото без опису Фото без опису