Ціннісне ставлення до себе

День фізичної культури і спорту

Щороку у другу суботу вересня Україна відзначає День фізичної культури і спорту. Сьогоднішнє свято зібрало усіх любителів здорового способу життя на міні футбольному полі Степанівського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

13:41 09.09.2023

Олімпійський тиждень «В мирі зростаємо – здоров’я маємо»

Щоб навчити учнів цінувати власне здоров’я та залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом у Степанівському ліцеї з 04 вересня по 08 пройшов Олімпійський тиждень. До проведення заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури, а й усі педагоги та батьки.

17:37 08.09.2023

Всесвітній день боротьби проти туберкульозу

Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби проти туберкульозу. Цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу – туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

14:29 24.03.2023

День фізичної культури і спорту

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров'я, а кращим другом здоров'я був і залишається спорт! За ініціативи Президентсько-парламентської республіки «Гармонія» Степанівського ліцею Степанівської селищної ради була організована виставка дитячих робіт «У світі спорту», мета якої спрямовувалась на виховання, оздоровлення, та любов до спорту!

21:38 09.09.2022

День фізичної культури і спорту

Традиційно щорічно на початку осені, у другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури та спорту.

20:35 09.09.2022

Всеукраїнський урок з медіаграмотності

Для учнів 7-11 класів Степанівського ліцею проведено Всеукраїнський урок із медіаграмотності-2022,  ініційований Міністерством освіти та науки спільно з національним проєктом з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики.

16:41 18.02.2022

#фільтруйінфу

У рамках національного проєкту з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України "Фільтр" 17 грудня 2021 року в 9-А класі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено урок медіаграмотності на тему "Фейк ≠ факт" за матеріалами, наданими Шведським інститутом на сайті «Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності».

15:31 17.12.2021