Всеукраїнська акція «Ворогам кришка»

Учнівський та педагогічний колективи Степанівського ліцею активно долучилися до Всеукраїнської акції «Ворогам кришка». Проєкт передбачає збір пластикових кришечок від тари для харчових продуктів. Зібрані кришечки будуть відправлені на закупівлю безпілотних літальних апаратів (БПЛА) українського виробництва для підрозділів Збройних Сил України.

16:18 15.04.2024

Тиждень мистецтва, образотворчого та музичного мистецтва

У Степанівському ліцеї було проведено Тиждень мистецтва, образотворчого та музичного мистецтва з метою ціннісного ставлення до мистецтва, інтелектуального та творчого розвитку, підвищення інтересу здобувачів освіти до предметів художньо-естетичного циклу. Учні активно брали участь у різноманітних видах роботи, дізнавалися щось нове про мистецтво, виражали свої емоції та творили від душі.

16:01 15.04.2024

Акція «Дерево випускника»

Акція «Дерево випускника» в нашому ліцеї вже стала чудовою та доброю традицією. За сприяння батьків, філії «Сумське лісове господарство» випускники 9, 11 класів висадили 30 дубів, 3 сакури, 2 туї та 9 кущів бузку.

13:36 12.04.2024

Регіональні Шевченківські читання (СумДПУ Ім.А.С.Макаренка)

Вітаємо наших учнів-дипломантів регіональних Шевченківських читань "Творчість Тараса Шевченка в національно- духовному вимірі сьогодення", які відбулися на базі Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка. Щиро дякуємо організаторам за можливість долучитися до творчого заходу та педагогам-наставникам <iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post

07:09 29.03.2024

Прихід весни і тепла – час великої спільної толоки

Прихід весни і тепла – час великої спільної толоки. І наш дім, наш ліцей в ці теплі весняні дні завдяки спільним зусиллям розквітає. Зберігаємо й надалі добрі традиції, підтримуємо чистоту й порядок, долучаємося до нових ініціатив! Далі буде...

17:07 28.03.2024

#ПІДТРИМУЄМО#ГЕРОЇВ#

Степанівський ліцей Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області долучається до обласної акції "Підтримуємо Героїв"

15:55 28.03.2024

ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ!

Під таким гаслом учні Степанівського ліцею взяли участь у місцевому конкурсі читців, присвяченому 210-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Дякуємо конкурсантам за участь, вельмишановному журі за високу оцінку, а переможців вітаємо з відзнакою! <iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post

07:03 28.03.2024